DK FLOORS

Podłogi Dębowe, Parkiet Dębowy Wrocław

Odpowiednie wykończenie wnętrza jest kluczowe, zwłaszcza jeśli chodzi o przestrzeń mieszkalną – udowodniono bowiem, że najlepiej czujemy się tam, gdzie nam się podoba. Jednym z istotnych aspektów wspomnianego wykończenia jest podłoga, która może być wykonana z różnych materiałów. Osobiście polecamy drewno. Oferujemy parkiet dębowy we Wrocławiu i w okolicach.

Podłogi dębowe Wrocław - dlaczego warto?

Parkiet dębowy we Wrocławiu jest popularnym wyborem i stanowi doskonałą alternatywę np. dla parkietów sosnowych czy paneli laminowanych. Oczywiście jest to okupione wyższą ceną, jednak podłogi dębowe Wrocław mogą przetrwać nawet setki lat. Warto wiedzieć, że drewno dębowe jest doceniane za swoją twardość oraz gęstość w porównaniu z innymi gatunkami drewna. Oznacza to, że jest stosunkowo bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne czy zarysowania. Podłoga dębowa Wrocław będzie więc doskonałym wyborem w przypadku pomieszczeń o większym natężeniu ruchu – chodzi o przedpokój, kuchnię czy salon.

 

Jeżeli parkiet dębowy (Wrocław) będzie odpowiednio pielęgnowany, przetrwa długie lata. Nawet w przypadku przetarć czy niewielkich uszkodzeń, można wykonać cyklinowanie i konserwację podłogi, dzięki czemu odzyska swój dawny wygląd i będzie pozbawiona nierówności. Chcąc cieszyć się doskonałą podłogą przez dziesiątki lat, warto postawić na grubsze deski – przetrwają nawet kilka-kilkanaście cyklinowań. Nie można także zapominać, że podłogi dębowe Wrocław są proste w utrzymaniu czystości. Zwykle wystarczy regularne odkurzanie oraz przecieranie. W przypadku nieruchomości inwestycyjnych, podłogi dębowe Wrocław podnoszą wartość lokalu. Co więcej, jest to materiał ekologiczny, dlatego będzie odpowiedni dla osób, którym zależy na środowisku. Wykorzystujemy wyłącznie deski, które pochodzą ze zrównoważonych upraw.

Ostatnim, ale niemniej ważnym argumentem jest wygląd parkietu dębowego (Wrocław). Drewno zawsze stanowi uniwersalny wybór i doskonale prezentuje się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, loftowych, klasycznych, rustykalnych czy skandynawskich, w połączeniu z jakimikolwiek innymi materiałami. We wnętrzach z wieloma drewnianymi elementami czujemy się przytulnie, a ponadto drewno ma dobre właściwości termiczne.

Profesjonalizm

25 lat doświadczenia w branży parkieciarskiej.

Wysoka jakość

Używanie sprzętu najwyższej jakości.

Prosty kontakt

Komunikujemy się również w języku niemieckim i angielskim.

Parkiet dębowy Wrocław - dlaczego my?

Dlaczego szukając podłogi dębowej we Wrocławiu, warto postawić na nasze usługi? Przede wszystkim posiadamy wiele lat doświadczenia, a dzięki temu możemy poradzić sobie nawet w trudnych warunkach, realizując niełatwe projekty. Współpracujemy również z renomowanymi dostawcami materiału, dlatego każdy wykonywany przez nas parkiet drewniany we Wrocławiu jest tworzony z wyselekcjonowanych desek, dzięki czemu przetrwa długie lata.

Stawiając na podłogi dębowe we Wrocławiu, można również mieć pewność otrzymania fachowego wsparcia na każdym etapie inwestycji – chętnie doradzimy w wyborze desek (mogą być większe i montowane równolegle, mniejsze i instalowane w jodełkę itd.), wykonamy montaż w wyznaczonym terminie, możemy też pomóc w przyszłości w ramach cyklinowania.