DK FLOORS

Podłoga to element pomieszczenia, na który wiele osób nie zwraca szczególnej uwagi. Warto to zmienić, ponieważ odgrywa ona bardzo ważną rolę w całej aranżacji. Jeśli podłoga nie będzie pasować do pozostałych elementów, będzie to bardzo odczuwalne. Zmiana rodzaju podłoża nie zawsze jest łatwa, a przede wszystkim nie zawsze istnieje taka możliwość. Jednak są sposoby na przywrócenie blasku nawet mocno zużytym elementom podłóg. Wśród nich z całą pewnością należy wymienić cyklinowanie parkietu Wrocław.

To wyjątkowy proces, dzięki któremu można szybko całkowicie odnowić powierzchnię parkietu. Jako profesjonalna firma oferująca usługi cyklinowania parkietu we Wrocławiu i nie tylko możemy zapewnić klientom najwyższy standard obsługi. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

Na czym polega cyklinowanie parkietu? Wrocław

Zanim przejdziemy do przedstawienia samej usługi, zaprezentujemy, czym w ogóle jest cyklinowanie parkietu we Wrocławiu i nie tylko. Otóż to kilkuetapowy proces, a jego główny krok stanowi zdarcie z podłogi wierzchniej warstwy drewna. Wykonuje się to przy pomocy specjalnie skonstruowanej do tej czynności maszyny, która nazywana jest cykliniarką.

Wstępne szlify wykonuje się za pomocą papierów ściernych o grubej gradacji (od P24 do P60), a następnie wygładza się powierzchnię za pomocą papierów o gradacji P60-P100. Po zakończeniu procesu szlifowania cykliniarką rozpoczyna się polerowanie z użyciem siatek ściernych. Następnie uzupełnia się ubytki i szczeliny przy użyciu klepek oraz specjalnych wypełnień na bazie żywic. Następnie całą podłogę lakieruje się, a także wykonuje olejowanie czy woskowanie. Tak wykończona powierzchnia wygląda, jakby została położona na świeżo.

Profesjonalne cyklinowanie parkietu Wrocław

Cyklinowaniem parkietu (Wrocław) zajmujemy się od lat. Dlatego doskonale wiemy, jak należy przeprowadzać cały proces, aby jego efekty były nie tylko doskonale widoczne, ale także, by utrzymały się możliwie najdłużej.

W swojej pracy wykorzystujemy wysokiej klasy urządzenia i preparaty, dzięki czemu możemy realizować zlecenia szybciej oraz sprawniej, przy jednoczesnym zachowaniu jakości czy precyzji.

Cyklinowanie parkietu we Wrocławiu – efekty

Efekty naszej pracy są widoczne od razu po zakończeniu wszystkich działań – podłoga wygląda jak nowa i będzie z powodzeniem służyć jeszcze przez wiele, wiele lat. Cyklinowanie parkietu (Wrocław) to również obniżenie kosztów – sama usługa jest zdecydowanie tańsza niż zdarcie starej powierzchni, zakup nowego pokrycia oraz położenie go.

Dlaczego warto nam zaufać?

Działamy na rynku już od długiego czasu, stale zapewniając klientom dostęp do wysokiej jakości usług z zakresu cyklinowania parkietu we Wrocławiu i nie tylko. Od samego początku funkcjonowania naszej firmy zależy nam na tym, aby każda osoba, która zdecyduje się na skorzystanie z proponowanych rozwiązań, była jak najbardziej zadowolona ze swojego wyboru. Z tego względu stale się rozwijamy oraz dbamy o to, by nasze usługi miały kompleksowy charakter i utrzymywały się na najwyższym możliwym poziomie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu.