DK FLOORS

Deski, Podłogi Warstwowe Wrocław

Podłogi w różnych wnętrzach bardzo często traktuje się nieco “po macoszemu”. Nie przywiązuje się do nich uwagi, a jeśli ich wygląd nam nie odpowiada, najczęściej wybieramy najłatwiejszą drogę, czyli po prostu ukrycie podłogi pod wykładziną czy dywanem. Takie rozwiązanie jest co prawda łatwe i szybkie, ale dla wielu osób nie jest to żadne wyjście, gdyż pragną one mieć w domu ładnie prezentujący się wystrój, który nawiązuje do natury. Z tego względu zdecydowana większość osób “celuje” w podłogi drewniane różnego typu. Jednym z rodzajów podłóg z drewna dostępnych obecnie na rynku są te wykonane z desek warstwowych. Wrocław to natomiast jedno z miast, w którym działa nasza specjalizująca się właśnie w układaniu tego typu podłóg. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami dotyczącymi podłóg warstwowych we Wrocławiu.

Czym charakteryzują się podłogi warstwowe Wrocław

Zanim jednak przedstawimy nasze propozycje desek warstwowych we Wrocławiu, warto zapoznać się najpierw z tym, czym dokładnie jest deska i podłoga warstwowa (Wrocław), a także czym to rozwiązanie różni się od deski/podłogi litej. Otóż podstawowa różnica jest już w konstrukcji/formie – deska warstwowa (Wrocław), jak sama nazwa wskazuje, składa się z warstw materiału połączonych ze sobą za pomocą specjalnego spoiwa. Na rynku dostępne są deski dwu i trzywarstwowe. Te pierwsze powstają przeważnie z połączenia ze sobą dwóch warstw materiału wykonanego z drzewa liściastego, natomiast te drugie mają wierzchnią warstwę z drzewa liściastego, natomiast dwie nośne – z iglastego.

Podłogi warstwowe we Wrocławiu i nie tylko występują pod różnymi postaciami. Może to być podłoga klejona, pływająca lub przybijana. Każdy z tych rodzajów ma swoje wady i zalety, jednak tak szeroki wybór sprawia, że każdy może wybrać odpowiedni typ podłogi warstwowej (Wrocław) dla siebie.

Wysokiej jakości deski warstwowe Wrocław

Jako profesjonaliści doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w aranżacji wnętrz odgrywają podłogi warstwowe Wrocław. Właśnie z tego względu w naszej ofercie umieszczone zostały wysokiej klasy deski warstwowe (Wrocław) produkowane przez najbardziej uznane firmy. My natomiast zajmiemy się ich precyzyjnym układaniem i wykończeniem, aby prezentowały się fantastycznie i służyły dobrze przez wiele lat.

Podłogi warstwowe Wrocław - cena

Jedną z kwestii, które najbardziej interesują wiele osób chcących zainwestować w podłogi warstwowe (Wrocław), jest to, ile takie przedsięwzięcie będzie kosztować. Ceny desek warstwowych (Wrocław) i wykonanych z nich całych podłóg są różne, a wpływ na ten fakt ma wiele czynników, m.in. rodzaj deski użytej w procesie, a także powierzchnia, podłogi, która ma zostać nią pokryta.

Profesjonalizm

25 lat doświadczenia w branży parkieciarskiej.

Wysoka jakość

Używanie sprzętu najwyższej jakości.

Prosty kontakt

Komunikujemy się również w języku niemieckim i angielskim.

Podłogi warstwowe Wrocław - dlaczego warto nam zaufać?

Ponieważ od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej klasy podłogi warstwowe (Wrocław) różnego typu, oraz realizujemy usługi z zakresu ich układania. Od samego początku działania naszej firmy stawiamy dobro i zadowolenie klienta na pierwszym miejscu. Zależy nam na tym, aby każda osoba, która zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług, była z nich jak najbardziej zadowolona. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu.