DK FLOORS

Chemia Parkieciarska Wrocław

Zadbana podłoga jest ozdobą każdego mieszkania, biura, sklepu oraz wielu innych obiektów. W każdym przypadku wpływa na odbiór całej nieruchomości. Dlatego warto regularnie czyścić i dobrze konserwować podłogi, stosując wysokiej klasy preparaty.

Jako specjaliści oferujemy profesjonalną chemię parkieciarską we Wrocławiu. Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji.

Chemia parkieciarska Wrocław - dlaczego warto korzystać z naszych produktów?

Warto mieć świadomość, że chemia używana do czyszczenia podłóg wpływa na podłoże, w wielu przypadkach ma właściwości penetracyjne. Często tworzy też specjalną powłokę ochronną – przez intensywne działanie powinna powstawać z dobrych składników. Niestety, wiele popularnych i szeroko dostępnych preparatów może nawet zaszkodzić, zwłaszcza jeśli ma styczność z drewnianą powierzchnią.

Inna sprawa to odpowiednie dopasowanie do podłoża – podłogi winylowe nie potrzebują tak delikatnych środków, jak na przykład lite drewno. W naszej ofercie znajduje się więc chemia parkieciarska, którą można zastosować, mając pewność skuteczności oraz bezpieczeństwa powierzchni. Dysponujemy zarówno środkami do drewna litego, jak i paneli warstwowych, winylowych czy laminowanych.

Jakie właściwości ma dobra chemia parkieciarska? Wrocław

Dobre preparaty przyczyniają się przede wszystkim do przedłużenia żywotności parkietu, dzięki czemu ten wolniej się niszczy i świetnie się prezentuje przez długi czas.

Parkiet jest narażony na różne uszkodzenia mechaniczne, ale też chemiczne i inne, takie jak odkształcanie etc. Tymczasem chemia parkieciarska zawiera składniki, które zabezpieczają powierzchnię przed uderzeniami, zarysowaniami czy wilgocią. Chodzi między innymi o lakiery czy oleje bądź woski, ale też inne preparaty.

Dzięki dobrej chemii można także skutecznie konserwować i pielęgnować parkiet, dzięki czemu ten przez długi czas zachowa piękny naturalny wygląd. Wiele produktów umożliwia odświeżenie połysku czy koloru podłoża. To sprawia, że parkiet będzie prezentować się jak nowy nawet po wielu latach użytkowania.

Dysponujemy również specjalnymi środkami do usuwania zabrudzeń, które skutecznie pozbywają się brudu, nie niszcząc przy tym delikatnego podłoża.

Profesjonalizm

25 lat doświadczenia w branży parkieciarskiej.

Wysoka jakość

Używanie sprzętu najwyższej jakości.

Prosty kontakt

Komunikujemy się również w języku niemieckim i angielskim.

Jak wybrać odpowiednią chemię parkieciarską? Wrocław

Warto pamiętać, że chemia parkieciarska powinna być wybierana na podstawie aktualnego stanu podłoża, konkretnego materiału i rodzaju. Dlatego przed zakupem warto się zastanowić, jakie produkty sprawdzą się najlepiej. Jak widać wyżej, środki do podłóg mogą mieć także różne zastosowania. Z tego względu istotne jest określenie celu ich wykorzystania.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru chemii parkieciarskiej – znajdziemy dla klienta produkty skuteczne i bezpieczne dla podłogi. Zachęcamy także do skorzystania z innych usług. Wykonujemy montaż oraz renowacje podłóg czy schodów, zawsze dbając o indywidualne potrzeby klientów oraz pracę zgodnie z najwyższymi standardami naszego rzemiosła.

W razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.